niedziela, 24 października
Shadow

Szybciej, taniej i lepiej – czyli lakiery Semilac 5w1

Kobiety każdego dnia stają do walki. Walki o karierę, o udany dzień z dziećmi, o wysprzątany dom, czy też znalezienie czasu tylko dla siebie. Nie jest to takie proste. Żyjemy w czasach, w których od kobiet wymaga się bardzo wiele. Naprawdę ciężko się w tym wszystkim nieraz odnaleźć. Dla takich zabieganych i zapracowanych kobiet marka Semilac wymyśliła ostatnio coś zupełnie nowego, a są to lakiery do paznokci Semilac 5w1.

lakiery z serii semilac 5w1

Najprostszy lakier hybrydowy

Choć wykonywanie stylizacji paznokci metodą hybrydową w domowym zaciszu stało się na przestrzeni ostatnich lat bardzo popularne, to nadal istniały kobiety, które nie zostały do tej metody przekonane. A raczej nie do metody, a do wykonywania takiej stylizacji samodzielnie. Nic dziwnego, rzeczywiście aby wykonać paznokcie metodą hybrydową trzeba zainwestować w trochę sprzętu oraz lakierów. Do tej pory istotne było kupienie bazy, topu, lakierów kolorowych. Jeśli kobieta pragnęła dodatkowo nadbudować paznokieć – konieczny był zakup kolejnych produktów. W ten sposób uzbierała się spora kwota pieniędzy. Dla osoby, która wykonuje paznokcie okazjonalnie nie zawsze się to opłacało. Właśnie dlatego Semilac wprowadził nowość, czyli Semilac Extend 5w1.

Semilac 5w1 – czy warto go kupić?

Lakiery 5w1 to przede wszystkim brak konieczności kupowania 5 produktów. Tutaj mamy do czynienia z jednym lakierem, który ma aż 5 właściwości. Lakiery do paznokci Semilac 5w1 to przede wszystkim baza, top, kolor oraz możliwość przedłużenia i nadbudowania paznokcia. Dzięki temu stylizacja paznokci staje się jeszcze prostsza i szybsza w wykonaniu. Dzięki takim produktom jeszcze więcej kobiet postanawia rozpocząć swoją przygodę z hybrydami. Producenci rzeczywiście prześcigają się w tym, by było to dla kobiet jak najprostsze.

Semilac Extend 5w1 – dla kogo?

Lakiery 5w1 to świetna opcja dla osób, które po prostu nie mają zbyt wiele czasu na dbanie o swoje paznokcie i nie chcą wydawać fortuny na wiele różnych produktów. To też bardzo dobra opcja dla osób, które chcą dopiero zacząć swoją przygodę z hybrydami.