niedziela, 24 października
Shadow

Jak mieć dłuższe i mocniejsze rzęsy?

Wiele kobiet marzy o poosiadaniu długich i gęstych rzęs, ale niestety nie każda może się takimi pochwalić. Jest wiele czynników wpływających na to, jakie będziemy mieć rzęsy. Jako, że są to włosy, należy dbać o nie zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Dobrze zbilansowana dieta i nawodnienie organizmu to jedno, ale warto też sięgać po odżywki do rzęs. 

Dlaczego warto stosować odżywki do rzęs?

Na rynku nie brakuje odżywek do rzęs, których zadaniem jest wzmocnienie i odżywienie ich od samej nasady. Zawierają sporo aktywnych składników, które to właśnie odpowiedzialne są za dogłębną odbudowę rzęs. Oprócz tego wspomagają one i przyspieszają porost rzęs. Jeśli ktoś ma krótkie, słabe i liche rzęsy, to warto się zainteresować takimi gotowymi odżywkami. Można też przetestować odżywki domowej roboty. Popularne jest chociażby wcieranie w rzęsy olejów roślinnych typu olej rycynowy czy kokosowy. 

Popularna odżywka do rzęs long 4 lashes – czy warto po nią sięgnąć? 

Pośród popularnych odżywek do rzęs znajduje się 4 long lashes, którą ceni sobie wiele kobiet. Jej stosowanie jest banalnie proste. Wystarczy odkręcić buteleczkę z odżywką, a następnie przejeść do zaaplikowania jej na rzęsy. Oczywiście najpierw trzeba dobrze oczyścić skórę powiek. Cały proces przebiega sprawnie, a  long 4 lashes wchłania się bardzo szybko. Zaleca się aplikować ją wieczorem. Buteleczka ma 3 ml i wystarcza na dwa miesiące stosowania. Efekty widoczne są w postaci wydłużonych rzęs. Poprawia się też ich kondycja i zyskują na sprężystości.