niedziela, 24 października
Shadow

Utrwalanie makijażu ślubnego

Mówi się, że makijaż ślubny jest najważniejszym makijażem w ciągu całego życia. Musi on spełniać parę cech. Takich jak: trwałość, perfekcyjność, estetyczność, odpowiedni dobór kolorystyczny. Najczęściej makijażem ślubnym jest delikatny makijaż, który podkreśli urodę panny młodej. Co raz częściej jednak spotykamy się na ślubnym kobiercu z odważnymi makijażami, ciemnymi ustami, czy nawet smoky!

Trwałość makijażu ślubnego

Istotnym aspektem w makijażu ślubnym jest trwałość. Nasz makeup musi wytrzymać dłuuugie godziny w niemalże nienaruszonym stanie. Dlatego powinniśmy wybierać produkty o przedłużonej trwałości i wodoodporne. Oprócz tego. że powinniśmy zainwestować w najlepszej jakości bazę oraz podkłady, powinniśmy też mieć porządny fixer.

Utrwalenie makijażu to klucz do sukcesu! Jeśli chodzi o same utrwalacze makijażu, to niezawodnym jest Kryolan Fixing Spray. Scali wszystkie warstwy makijażu, zdejmie pudrowość z twarzy i co najważniejsze, przedłuży trwałość naszego makijażu na wiele godzin. Takiego typu produkty powinny się znaleźć w kufrze każdej profesjonalnej wizażystki. Odpowiednie zagruntowanie makijażu twarzy będzie najlepszą Waszą reklamą!