niedziela, 24 października
Shadow

Modny manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy cieszy się obecnie wielką popularnością, podobną do tej, jaką jeszcze niedawno miały tipsy. „Hybryda” jest jednak znacznie lepsza, gdyż wygląda naturalniej – jest to specjalny lakier utwardzany lampą UV, który nakłada się na naturalną płytkę bez przedłużania paznokci, a więc wygląda jak normalny manicure, a nie sztuczne szpony, które nie były zbyt eleganckie.

Taki manicure świetny jest zwłaszcza dla osób, które mają słabe paznokcie, gdyż doskonale utwardza płytki i zapobiega ich łamaniu się. Jest to też bardzo dobre wyjście dla kobiet, które narzekają na zbyt krótko utrzymujący się lakier, ponieważ lakiery hybrydowe, na przykład lakiery Semilac, mają przedłużoną trwałość.

U kosmetyczki lub samodzielnie

Podobnie jak w przypadku tipsów, wiele osób decyduje się na zakup zestawu i samodzielnie wykonuje sobie manicure hybrydowy. Mimo iż koszt takich paznokci w salonie nie jest duży, wielu osobom bardziej opłaca się jednak zaopatrzyć w zestaw. W jego skład wchodzi przede wszystkim lampa do utwardzania lakieru, trzeba też zaopatrzyć się w specjalne lakiery. W tym celu warto odwiedzić sklep z lakierami Semilac. Lakier hybrydowy Semilac słynie ze swej dużej trwałości i dostępny jest w wielu kolorach i odcieniach.