niedziela, 24 października
Shadow

Jakie kosmetyki warto mieć w swojej kosmetyczce?

Nadchodzi taki czas w życiu każdej kobiety, w którym idealnie skomponowana kosmetyczka jest na wagę złota. Co powinno znaleźć się w naszej kosmetyczce, byśmy zawsze wyglądały pięknie, a wykonanie makijażu było czystą przyjemnością?

Odpowiedni podkład

Odpowiedni, czyli dostosowany do rodzaju naszej cery. Jeśli nasza cera jest zupełnie bezproblemowa, nie musimy kupować podkładu mocno kryjącego. Wystarczy taki BB, który idealnie rozświetli naszą cerę i nada nam wypoczętego wyglądu.

Tusz do rzęs

Absolutna podstawa. Wystarczy podejść do lustra i zastanowić się, jaki efekt chciałybyśmy osiągnąć na naszych rzęsach. Czy zależy nam na pogrubieniu? Wtedy sięgamy po tusz do rzęs pogrubiający (możemy wybrać tusz do rzęs w drogerii Cocolita). Chcemy, by oprawa naszych oczu była naprawdę mocno podkreślona- warto rozejrzeć się za tuszem dającym tak zwany efekt dramatycznego spojrzenia.

Róż do policzków

Często o nim zapominamy, a to on nadaje naszej twarzy zdrowy i wypoczęty wygląd. Warto mieć dwa rodzaje różu do policzków- jeden na okres jesienny i zimowy, drugi na wiosnę i lato.

Wystarczy tylko tyle, byśmy codziennie wyglądały pięknie. Nie zmienia to faktu, że prędzej czy później zapragniemy więcej i zaczniemy zapełniać naszą kosmetyczkę aż po brzegi.