środa, 19 stycznia
Shadow

Błyszczyki do ust – blask i optyczne powiększenie

Wiele dziewczyn woli pomadki niż błyszczyki, przede wszystkim dlatego, że są bardzo trwałe, ale jednak efekt lśniących ust jest niepowtarzalny i co jakiś czas wraca moda na wielki blask. Nie bez znaczenia jest też fakt, że optycznie powiększają usta i jest to efekt bardzo atrakcyjny.

Jasne jest, że tanie błyszczyki „no name” nie tylko bardzo szybko ścierają się podczas jedzenia czy picia (to niestety domena tego rodzaju kosmetyków i rzadko można spotkać takie, które to przetrwają), ale nawet często znikają z ust, jakby wchłaniały się w nie, w innych przypadkach zaś spływają, co jest uciążliwe, a przede wszystkim – szalenie nieestetyczne. Jakie jest wyjście? Oprócz rezygnowania z błyszczyków na rzecz pomadek, co nie dla każdego jest dobrym rozwiązaniem, przede wszystkim wybieranie produktów dobrej jakości.

Warte polecenia kosmetyki marki Maybelline i nie tylko

W drogeriach można znaleźć kosmetyki dobrych firm, które nie kosztują dużo, a są godne polecenia. Warto wspomnieć w tym miejscu o produktach marki Maybelline (znajdziemy je np. w dziale Maybelline w drogerii Cocolita.pl). Kosmetyki Maybelline wybierane chętnie są nie tylko przez nastolatki, ale i przez starsze kobiety, a błyszczyki tej firmy cieszą się wielką popularnością, jeszcze większą niż na przykład Rimmel czy Astor. Nie bez znaczenia jest fakt, że mają atrakcyjne formy, jak na przykład Seduction w pięknym srebrnym opakowaniu.